EKONOMSKO - TRGOVINSKA ŠKOLA BEČEJ

 
  • Ekonomsko - trgovinska škola Bečej

    Učenici

    Galerija
  • Ekonomsko - trgovinska škola Bečej

    Učenici

    Galerija
  • Ekonomsko - trgovinska škola Bečej

    Učenici

    Galerija
  • Ekonomsko - trgovinska škola Bečej

    Učenici

    Galerija
  • Ekonomsko - trgovinska škola Bečej

    Učenici

    Galerija
  • Ekonomsko - trgovinska škola Bečej

    Učenici

    Galerija
  • Ekonomsko - trgovinska škola Bečej

    Učenici

    Galerija
  • Ekonomsko - trgovinska škola Bečej

    Učenici

    Galerija
  • Ekonomsko - trgovinska škola Bečej

    Učenici

    Galerija
  • Ekonomsko - trgovinska škola Bečej

    Učenici

    Galerija
  • Ekonomsko - trgovinska škola Bečej

    Učenici

    Galerija
  • Ekonomsko - trgovinska škola Bečej

    Učenici

    Galerija
  • Ekonomsko - trgovinska škola Bečej

    Učenici

    Galerija
  • Ekonomsko - trgovinska škola Bečej

    Učenici

    Galerija
  • Ekonomsko - trgovinska škola Bečej

    Učenici

    Galerija

NAJNOVIJE VESTI

 

Konsultacije – popravni i završni ispiti - dopunjeno

08.08.2014.-11.08.2014.

 

datum

vreme

odeljenje

predmet

nastavnik

12,13,14.08.

9

1.6

Poslovna ekonomija

Dujin Čila

14,15.08.

11-13

 

Knjigovodstvo

Križan Karolj

12.08.

9

3.4

Računovodstvo

Misić Biljana

14.08

10-11,30

2.4

matematika

Vojnović Ivanović Blaženka

14.08

12-13,30

2.2

matematika

Vojnović Ivanović Blaženka

15.08.

9-10,30

3.2

matematika

Vojnović Ivanović Blaženka

15.08.

11-12,30

3.7

matematika

Vojnović Ivanović Blaženka

14.08.

9

1.8

Engleski jezik

Kolundžić Zoran

14.08.

10,30

2.9,10

Engleski jezik

Kolundžić Zoran

14,15.08.

8,30-10,30

 

Engleski i Poslovni engleski jezik

Korpaš Sanda, Kenji Nataša

13,14.08.

8

 

Uvod u ekonomiju

Popović Olga

13,14.08.

9

 

Statistika

Popović Olga

13,15.08.

8,30-10

1.4

Matematika

Malić Ivana

12.08.

9

3.4

računovodstvo

Misić Biljana

13,14.08.

10-11,30

1.4 i 1.7

Srpski jezik

Subotički Glišin Natalija

14.08.

10

 

računovodstvo

Pap Dragana

13,14.08.

9-12

 

matematika

Stefanović Sanja

15.08.

10

1.5

Matematika

Molnar Roland

13.08.

9-11

1.4

Poslovna ekonomija

Preradov Slađana

14.08.

9-11

2.3

Poslovna ekonomija

Preradov Slađana

 

Napomena: ovo su termini zakazani do 11. 08. 2014. godine u 12 časova. Za konsultacije za ostale predmete potrebno je kontaktirati direktno učenike i predmetne nastavnike..

 

POPRAVNI, MATURSKI I ZAVRŠNI ISPITI - AVGUST 2014.

04.08.2014.

POPRAVNI, MATURSKI I ZAVRŠNI ISPITI – avgust 2014. godine
Od 12. do 15. avgusta dopunska nastava, termini će biti objavljeni na sajtu škole najkasnije 11. avgusta.


datum

vreme

predmet

Članovi ispitnih komisija

18.8.

11

Engleski jezik - pismeni

Korpaš, Kenji, Kolundžić

19.8.

8

Matematika – pismeni

 

Pravo

Vojnović, Ćurčić, Bukurov, Malić, Molnar
Hrnjak, Palotaš

20.08.

8

 

 

 

10

Poslovni engleski – pismeni
Računovodstvo – pismeni

 

Statistika – pismeni

Srpski – Pismeni
Engleski - usmeni

Korpaš, Kenji
S-Nikolovski, Kovačev, Misić
M-Križan, Dujin, Tot A.
Popović, Bakrač, Davidović
Petrović, Subotički, Svirčević

21.08.

8

Uvod u ekonomiju
Poslovna ekonomija
Finansijsko poslovanje
Usluživanje
Računarstvo i informatika

Popović, Obradović, Preradov, Mrkšić – za sve predmete ek.gr.

 

 

Spajić, Gložanski

21.08.

Od 10

Poslovni engleski – usmeni
Matematika – usmeni
Srpski – usmeni
Računovodstvo - usmeni

 

22.08.

8

Maturski – Maternji jezik

Ispitne komisije iste kao u junu 2014.

25.08.

8

Završni – trgovac, kuvar, konobar
Maturski – praktični svi 4. razredi

Ispitne komisije iste kao u junu 2014.

26.08.

10

Maturski -Test stručno-teorijskih znanja, 4.1,2,3,5,6,7
Maturski – odbrana praktičnog rada 4.4

Ispitne komisije iste kao u junu 2014.

27.08.

8

Izborni predmet 4.4 i drugi

Ispitne komisije iste kao u junu 2014.

Raspored polaganja ispita za vanredne učenike objaviće Sofija Vuković i biće usklađen sa ovim rasporedom.

OBAVEŠTENjE ZA VANREDNE UČENIKE

09.07.2014.

 

U toku meseca jula neće se održavati konsultacije sa učenicima. Vanredni učenici mogu prijaviti ispite za avgustovski ispitni rok u periodu od 01. do 14. avgusta, uz dokaz o uplati, a ispitni rok počeće posle 20.08.! Raspored ispita biće objavljen na vreme (oko 20.08.) na oglasnoj tabli škole i na sajtu, a obaveštenja će se moći dobiti i telefonom, na broj
021/ 6915-353!!!

 

REZULTATI MATURSKIH ISPITA ŠKOLSKE 2013/2014. GODINE

10.06.2014. - 11.06.2014.

 

ODELJENJE: 4.3 FINANSIJSKI ADMINISTRATOR

Redni broj

Prezime i ime učenika

Praktični rad

test

Srpski jezik I knj.

Prosečna ocena

1.

Aleksijević Marina

3

1

5

1.00

2.

Banović Kristina

5

4

5

4.67

3.

Badža Aleksandra

5

4

5

4.67

4.

Božić Milana

4

2

5

3.67

5.

Brankov Ljiljana

5

2

5

4.00

6.

Vasiljević Marijana

5

5

5

5.00

7.

Dubačkić Vanja

5

2

5

4.00

8.

Đukić Lazar

5

5

5

5.00

9.

Kopić Tamara

5

5

5

5.00

10.

Kočička Janoš

5

4

5

4.67

11.

Nikolić Ana

3

1

5

1.00

12.

Nikolić Jelena

5

4

5

4.67

13.

Pavičić Maša

5

4

5

4.67

14.

Panić Nikola

5

4

5

4.67

15.

Sekulić Slađana

5

2

5

4.00

16.

Stajić Selena

5

5

5

5.00

17.

Stanković Kosta

5

3

5

4.33

18.

Stojkov Stasja

5

3

5

4.33

19.

Stražmešterov Dunja

5

4

5

4.67

20.

Tankosić Aleksandar

5

1

5

1.00

21.

Tančić Tamara

5

3

5

4.33

22.

Tepić Jovica

4

2

5

3.67

23.

Džigurski Nikola

5

4

5

4.67

 

 

ODELJENJE: 4.5 POSLOVNI ADMINISTRATOR

 

r.br.

PREZIME I IME

Praktični deo
Gyakorlati rész

 

 

 

 

Broj kombinacije Kombináció száma

Broj bodova Pontok száma

Ocena
Osztályzat

Mađarski jezik
Magyar nyelv

Test
Teszt

 

Prosek
Átlag

 

Bodovi
Pont

Ocena
Osztályzat

1

 

Bálint Karola

11

271

5

 

5

43

1

1.00

2

 

Botka Andrea

23

201

3

 

5

68

3

3.67

3

 

Burnát Norbert

17

271

5

 

5

72

3

4.33

4

 

Burúzs Kornélia

10

265

5

 

5

67

3

4.33

5

 

Cseh Emese

5

253

4

 

5

56

2

3.67

6

 

Elek Roland

6

294

5

 

5

84

4

4.67

7

 

Ernyesi Norbert

7

262

5

 

5

60

2

4.00

8

 

Farkas Roland

8

199

3

 

5

78

4

4.00

9

 

Gajdos Roland

9

300

5

 

5

68

3

4.33

10

 

Horváth Adrián

12

273

5

 

4

67

3

4.00

11

 

Horváth Sarolta

22

234

4

 

5

42

1

1.00

12

 

Horváth Tímea

3

286

5

 

5

63

2

4.00

13

 

Karácsonyi Dániel

24

283

5

 

5

61

2

4.00

14

 

Koncz Bernadetta

2

159

2

 

5

51

2

3.00

15

 

Kovács Noémi

14

280

5

 

5

89

5

5.00

16

 

Menda Orsolya

18

239

4

 

5

66

3

4.00

17

 

Molnár Leontina

20

247

4

 

5

64

3

4.00

18

 

Óvári Dániel

21

269

5

 

5

65

3

4.33

19

 

Pece Attila

15

160

2

 

5

51

2

3.00

20

 

Simon Arnold

19

288

5

 

5

90

5

5.00

21

 

Szeredi Anett

4

292

5

 

5

67

3

4.33

22

 

Tojzán Violetta

16

275

5

 

5

84

4

4.67

23

 

Tóth Beáta

1

251

4

 

5

64

3

4.00

24

 

Zórád Karolina

25

290

5

 

5

90

5

5.00

 

 

 

 

 

 

ODELJENJE: 3.10

OBRAZOVNI SMER: KUVAR-OGLED


Prezime i ime

Šifra radnog zadatka

Broj bodova

Ocena

Ađanski Sanja

KUV-21

288

Odličan (5)

Juhas Radomir Gordana

KUV-3

300

Odličan (5)

Lukić Nenad

KUV-14

222

Dobar (3)

Lukić Sanja

KUV-19

253

Vrlo dobar (4)

Ljikaj Ardit

KUV-27

223

Dobar (3)

Plavc Muhamed

KUV-13

165

Dovoljan (2)

Popov Dragana

KUV-4

236

Vrlo dobar (4)

Subakov Uroš

KUV-1

230

Vrlo dobar (4)

Filipov Jovanka

KUV-8

272

Odličan (5)

 

OBRAZOVNI SMER: KONOBAR-OGLED


Prezime i ime

Broj kombinacije radnih zadataka

Broj bodova

Ocena

Gligorić Milomir

2

184

Odličan (5)

Đurić Luka

39

175

Odličan (5)

Nosonjin Ivana

27

183

Odličan (5)

Petrov Dalibor

12

193

Odličan (5)

Radujko Miloš

21

189

Odličan (5)

 

 

06.06.2014.

 

Završni ispit 2014 poslastičar-ogled

Učenik-ca

ocena

1.

Bunfod Olívia

5,00

2.

Capár Anita

5,00

3.

Erdélyi Ramona

5,00

4.

Kovács Krisztina

5,00

5.

Kormos János

5,00

6.

Kovács Angéla

5,00

7.

Katona Krisztina

5,00

8.

Sápi Noémi

5,00

9.

Gorcsa Róbert

3,00

10.

Szabó Attila

3,00

11.

Kolozsvári Szimóna

4,00

12.

Foro Szabina

3,00

Završni ispit 2014 kuvar-ogled

Učenik-ca

ocena

1.

Péics Eléna

5,00

2.

Lakatos Dianna

5,00

3.

Szabó Tímea

3,00

4.

Horváth Zoltán

5,00

5.

Bocor Lujza

4,00

6.

Kiss Valentína

5,00

7.

Török Andrea

5,00

8.

Elek Ana-Márija

5,00

9.

Urbán Elizabeth

5,00

10.

Torma Daniella

5,00

11.

Bobojcsev Klaudia

5,00

12.

Kósa Andrea

5,00

 

 

 

 

 

 

RAZREDNI ISPITI U ŠKOLSKOJ 2013/14. GODINI

08.06.2014. - 12.06.2014.

OBAVEŠTENJE

Obaveštavamo učenike 1.8 razreda da će se razredni ispit iz predmeta OSNOVI TURIZMA I UGOSTITELjSTVA za učenike :

1,Dujin Natašu

2.Horvat Dejana i

3.Vučinić Iliju

 

održati u ponedeljak,16.6.2014.godine,u 10:00,u Ekonomsko-trgovinskoj školi.

Predmetni nastavnik, Jelena Grčić

 

 

 

Obaveštavamo učenike 1.8 razreda da će se razredni ispit iz predmeta USLUŽIVANJE za učenika Vučinić Iliju održati u petak, 13.06., u 10:00, u kabinetu za usluživanje, Ekonomsko- trgovinska škola.

                                                      Nastavnici  predmeta Usluživanje, Sofija Vuković i Silvester Tot.

Obaveštavamo učenike 1.8 razreda da će se razredni ispit iz predmeta MATEMATIKA  za učenike:
1.  Vučinić Iliju,
2. Despotović Jelenu,
3. Dujin Natašu,
4. Rakoš Draganu,
5. Horvat Dejana,
6. Džambas Nikolu i
7. Fan Natašu
održati u ponedeljak, 16.06., u 8:00, u Ekonomsko- trgovinskoj  školi.

                                                                                              Nastavnik matematike, Bukurov Radoslav.

 

Razredni ispit iz NEMAČKOG JEZIKA održaće se :

  • u ponedeljak,16.06.2014. u 12:40 časova - pismeni deo
  • u utorak,17.06.2014. od 13:00 – usmeni deo.

Članovi komisije su:
1.Oroslamoš Erika
2.Nikitović Mara
3.Odeljenski starešina

POZIV

27.05.2014.

Poštovane građanke i građani, roditelji učenika i prijatelji škole,
maturanti Ekonomsko-trgovinske škole pozivaju vas da sa njima proslavite zadnji dan u školi, 30. maja 2014. godine u 11,30 na „bečejskoj pogači“ i otplešete Maturantski ples.
Na ovoj manifestaciji prikupljaćemo novac i sredstva za higijenu za poplavom nastradalo stanovništvo naše zemlje.
MATURANTI

OBAVEŠTENJE O PRIKUPLJANJU POMOĆI ZA POPLAVOM UGROŽENO STANOVNIŠTVO

19.05.2014.

Poštovani učenici i zaposleni Ekonomsko-trgovinske škole


U toku je prikupljanje pomoći za stanovništvo naše zemlje pogođeno poplavama. Molim vas da shodno svojim mogućnostima donirate:

  • novčana sredstva, u hodniku u kutiji za prikupljanje pomoći, za UČENIKE;
  • novčana sredstva, po dogovoru, na sednici Nastavničkog veća u četvrtak, 22. maja 2014. godine, za ZAPOSLENE;
  • stvari, u kancelariji Pedagoško-psihološke službe, predati dežurnom nastavniku i učeniku.

 

Molim da od stvari, ako želite da ih donirate, spakujete:

  • konzervisanu hranu,
  • hranu za bebe,
  • sredstva za higijenu (vlažne maramice, sredstva za suvo pranje ruku, šampone, gelove za tuširanje, četkice i paste za zube, sapune, toalet papir, uloške, papirne maramice, ubruse i sl.)

 

Zahvaljujem se svima koji će dati svoj doprinos i pomoći unesrećenim ljudima u našoj zemlji.

 

Gordana Kovačev, direktor Ekonomsko-trgovinske škole u Bečeju

OBAVEŠTENJE O PRIKUPLJANJU POMOĆI ZA POPLAVOM UGROŽENO STANOVNIŠTVO

18.05.2014.

Od sutra, 19.05. prikupljanje pomoći za poplavom ugroženo stanovništo naše zemlje u Školskoj biblioteci Ekonomsko-trgovinske škole.

OBAVEŠTENJE

08.05.2014.

Razredni ispit iz nemačkog jezika za završne razrede održaće se :

  • u utorak,13.05.2014. u 13:30 časova - pismeni deo
  • u sredu,14.05.2014. od 11:00 – usmeni deo.

Članovi komisije su:
1.Oroslamoš Erika
2.Nikitović Mara
3.Odeljenski starešina

Đaci iz ETŠ i Sent Andreje prave zajednički kuvar

29.04.2014.

 

 

Profesori i đaci Ekonomsko trgovinske škole u Bečeju, smera kuvar i smera poslastičar, ugostili su danas (24. april) vršnjake i kolege iz Srednje stručne škole „Petcelt Jožef“ iz Sent Andreje u Mađarskoj, a sve u sklopu projekta „Bez granica“. 

 

Prijem za sve đake upriličen je u Gradskoj kući a obratili su im se Peter Knezi, predsednik Skupštine opštine Bečej, članica Opštinskog veća za obrazovanje, kulturu i civilne organizacije Andrea Galgo Ferenci i Gordana Kovačev, direktorka ETŠ.
Đaci obe škole će u petak, subotu i nedelju u učionici-kuhinji u ETŠ i u dvorcu Fantast zajedno pripremati raznorazne đakonije, a cilj projekta jeste izrada zajedničkog kuvara – srpske i mađarske hrane.
Koordinatorka projekta je Lea Lukač.

 

 

izvor i fotografija: opština Bečej

SAOPŠTENI REZULTATI SPOLJAŠNJE KONTROLE KVALITETA RADA ŠKOLE

10.04.2014.

POŠTOVANE KOLEGE, RODITELJI UČENIKA I UČENICI  EKONOMSKE ŠKOLE,

 

U PERIODU OD 7.- 9. aprila 2014. godine U ŠKOLI SU BORAVILI  SAVETNICI MINISTARSTVA PROSVETE REPUBLIKE SRBIJE KOJI SU VRŠILI SPOLJAŠNJU KONTROLU KVALITETA RADA NAŠE ŠKOLE.


DANA 9. APRILA  OKO 18 ČASOVA SAOPŠTILI SU NAM REZULTATE  VREDNOVANJA.


NAŠA ŠKOLA DOBILA JE NAJVIŠU OCENU ZA KVALITET SVOGA RADA, A TO JE BROJČANO OCENA 4 (OCENE SE KREĆU OD 1 DO 4). ISPUNJENO JE SVIH 29 STANDARDA KVALITETA RADA USTANOVE.


ZAHVALJUJEM SE SVIMA ČIJE SU ČASOVE POSETILI, SA KIM SU VODILI RAZGOVORE, KAO I SLUŽBAMA KOJE SU UČINILE DA SE NAŠA ŠKOLA OVAKO VISOKO OCENI:

  1. NASTAVNICIMA
  2. UČENICIMA
  3. RODITELJIMA
  4. POMOĆNO-TEHNIČKOM SEKTORU
  5. SEKRETARIIJATU ŠKOLE
  6. RUKOVODSTVU ŠKOLE

 

GORDANA KOVAČEV, DIREKTOR

TERMIN ZA SASTANAK UČENIKA 2.9 I 3.9 RAZREDA KOJI SU SE PRIJAVILI ZA PROJEKAT "BEZ GRANICE"

29.03.2014.
Termine možete pogledati ovde...

PROJEKAT "BEZ GRANICE" - "HATÁRTALANUL! pályázat

07.02.2014.

Plakat škole iz Sentandreje preuzmi...

Imena učenika koja su odabrana da učestvuju u zajedničkom projektu tekuće godine 15-18. maja u Sentandreji (poslastičari) preuzmi...

Imena učenika koja su odabrana da učestvuju u zajedničkom projektu tekuće godine 15-18. maja u Sentandreji ( kuvari) preuzmi...

Konkurs preuzmi...

VAŽNO OBAVEŠTENJE O ODRŽAVANJU NASTAVE

31.01.2014.

Učenici i zaposleni kojima je mesto boravka van Bečeja, mole se da se u odluci o dolasku u školu ponašaju shodno vremenskim prilikama. Ukoliko procene da dolazak na nastavu nije bezbedan, neka ostanu kod kuće i ne rizikuju svoju bezbednost.

Gordana Kovačev, direktor Ekonomsko-trgovinske škole u Bečeju

DOPUNSKA NASTAVA IZ SRPSKOG JEZIKA

18.12.2013.

Dopunska nastava iz srpskog jezika ( prof. Marina Tucić Živkov) :


DAN

VREME

UČIONICA

RAZRED

24.decembar (utorak)

7.30-8.15

 14

I4

24.decembar (utorak)

7.30-8.15

14

I7

24.decembar (utorak)

8.20-9.05

14

II8

25.decembar (sreda)

7.30-8.15

14

III4

26.decembar (četvrtak)

7.30-8.15

14

14

26.decembar (četvrtak)

7.30-8.15

14

I7

26.decembar (četvrtak)

8.20-9.05

14

II8

26.decembar (četvrtak)

9.10-9.55

14

III4

OBAVEŠTENJE

04.11.2013.

Obaveštavaju se učenici koji polažu razredni ispit iz nemačkog jezika da su konsultacije u novembru četvrtkom od 12.40 do 13.25h.


Erika Oroslamoš

VAŽNO OBAVEŠTENJE

13.10.2013.

Poštovani učenici, poštovane kolege!

Od ponedeljka, 14.10.2013. godine časovi nastave trajaće 45 minuta.

Gordana Kovačev, direktor Ekonomsko-trgovinske škole

FORUM TEATAR

09.10.2013.

Poštovani učenici, poštovane kolege!

obaveštavamo vas da će se u četvrtak 10.10.2013. u 14h održati forumovanje na školskom dvorištu a povodom Dečije nedelje.

VAŽNO OBAVEŠTENJE

07.10.2013.

Poštovani učenici, poštovane kolege!

Od sutra, 08.10.2013. godine časovi nastave skraćeni su na 30 minuta, do početka grejne sezone. Informacije o promeni režima nastave dobićete blagovremeno.

Gordana Kovačev, direktor Ekonomsko-trgovinske škole

SEKCIJA LOGIČKOG PRISTUPA REŠAVANJU PROBLEMA I PROGRAMIRANJA

02.10.2013.

Dragi učenici,

U susret nedelji računarske nauke, koja se održava u svetu od 9. do 15. decembra, odlučili smo se (profesori računarstva i informatike) da organizujemo sekciju za sve učenike škole. Na sekciji ćemo se baviti kako da pristupimo rešavanju raznih logičkih mozgalica i problema i kako da date probleme rešimo programirajući.

Ukoliko želite da uposlite vaše moždane vijuge na zanimljiv i inovativan način, pozivamo vas da nam se pridružite u utorak sedmi čas u poslepodnevnoj smeni.


Profesori računarstva i informatike

Prezentacija kompanije SENO Resources na pripremi i zapošljavanju kuvara i konobara u Norveškoj

26.09.2013.

Prezentacija kompanije SENO Resources koja treba da prikaže delatnost kompanije u Bečeju će se održati u subotu 28.09. u čardi Šaran na Tisi (kod Peđe Ivanovića), od 15 časova.

U linkovima ispod možete pogledati dokumenata koji bi trebalo da predstave suštinu aktivnosti SENO Resources na pripremi i zapošljavanju naših ljudi u Norveškoj.

O kompaniji SENO RESOURSES

Oglas za rad kuvara i konobara u Norveškoj.

IZMENE U RASPOREDU ČASOVA ZA SEPTEMBAR

05.09.2013.
Došlo je do izmene rasporeda časova za mesec septembar. Izmene se odnose na promene učionica. Novi raspored važi od ponedeljka 09.09.2013. Raspored možete pogledati na sajtu.

RASPORED PO UČIONICAMA ZA 02.09.2013.

31.08.2013.
NAPOMENA: Molimo učenike da dođu u dvorište Ekonomsko-trgovinske škole 15 minuta pre početka smene i sačekaju odeljenjske starešine da ih prozovu. Prva dva časa drži odeljenjski starešina.

Septembar 2013. prepodne                                                   početak nastave: 07:30                     


Razred

Obrazovni profil

Odeljenje

Odeljenjski starešina

Učionica br.

 

Prvi

Poslovni administrator

1-1

Hajdić Marija

14b

Službenik u osiguranju

1-2

Strajnić Goran

15

Finansijski administrator

1-3

Nikolovski Nataša

2

Ekonomski tehničar

1-4

Matić Đovčoš Aleksandra

14

Poslovni administrator

1-5

Molnar Roland

14a

Finansijski administrator

1-6

Križan Karolj

3

Turistički tehničar

1-7

Varga Vedran

10

Kuvar/konobar

1-8

Kolundžić Zoran

4

Kuvar/poslastičar

1-9

Štefaniga Otilia

6

 

Drugi

Poslovni administrator

2-1

Gligorić Mila

13

Službenik u osiguranju-ogled

2-2

Bakrač Aleksandra

11

Finansijski administrator

2-3

Svirčev Žarka

7

Ekonomski tehničar

2-4

Spajić Stevan

8

Poslovni administrator

2-5

Oroslamoš Erika

9

Finansijski administrator

2-6

Nađ Cigura Monika

G-3

Turistički tehničar-ogled

2-7

Kenji Nataša

G-2

Trgovac

2-8

Mrkšić Aleksandar

biblioteka

Kuvar/poslastičar

2-9

Miškov  Hilda

16

Kuvar/konobar

2-10

Marjanović Milica

G-1

Septembar 2013. popodne                                                                početak nastave: 13:30                     


Razred

Smer

Odeljenje

Odeljenjski starešina

Učionica br.

 

Treći

Poslovni administrator-ogled

3-1

Ivković Branislava

8

Službenik u osiguranju-ogled

3-2

Babić Milka

14a

Finansijski administrator-ogled

3-3

Pap Dragana

10

Ekonomski tehničar

3-4

Todorović Danica

6

Poslovni administrator-ogled

3-5

Palotaš Agota

7

Finansijski administrator-ogled

3-6

Lukač Lea

13

  Turistički tehničar-ogled

3-7

Davidović Jugoslav

9

Trgovac

3-8

Stakić Ksenija

biblioteka

Kuvar-ogl./poslastičar-ogled

3-9

Batori Žolt

kuhinja

Kuvar-ogl./konobar-ogled

3-10

Tot Silvester

14b

 

Četvrti

Poslovni administrator-ogled

4-1

Preradov Slađana

4

Službenik u osiguranju-ogled

4-2

Popović Olga

11

Finansijski administrator-ogled

4-3

Ćurčić Dragana

3

Ekonomski tehničar

4-4

Kovačev Željka

16

Poslovni administrator-ogled

4-5

Mladenović Biljana

14

Finansijski administrator-ogled

4-6

Mirosavljević Edit

2

Turistički tehničar-ogled

4-7

Marić Bojana

15

RASPORED UPISA U ŠKOLSKU 2013/2014. ŠKOLSKU GODINU

26.08.2013.

Poštovani učenici i roditelji, upis u školsku 2013/14. godinu održaće se 29.avgusta, po sledećem rasporedu
Drugi razred: 7:30-8:30
Treći razred: 8:30-9:30
Četvrti razred: 9:30-10:30.

TERMINI ISPITA U AVGUSTOVSKOM ISPITNOM ROKU ŠKOLSKE 2012/13. GODINE

19.08.2013.

TERMINI  ISPITA U AVGUSTOVSKOM ISPITNOM ROKU ŠKOLSKE 2012/13. GODINE

 


datum

vreme

predmet

napomena

20.08.

8 sati

Računovodstvo u osiguranju

Usmeni ispit je po dogovoru sa predmetnim nastavnikom

8 sati

Osnovi računovodstva

Usmeni ispit je po dogovoru sa predmetnim nastavnikom

8 sati

Računovodstvo

Usmeni ispit je po dogovoru sa predmetnim nastavnikom

8 sati

Matematika

Usmeni ispit je po dogovoru sa predmetnim nastavnikom

10 sati

Zdravstveno vaspitanje

 

10 sati

Ekologija

 

11 sati

Geografija

 

10 sati

Poznavanje robe

 

21.08.

8 sati

Računarstvo i informatika

 

10 sati

Psihologija

 

10 sati

Osnovi prava

 

10 sati

Uvod u ekonomiju
Trgovinsko poslovanje
Poslovna ekonomija

 

8 sati

Engleski jezik
Poslovni engleski jezik
Nemački jezik
Srpski jezik i književnost

Usmeni ispit je po dogovoru sa predmetnim nastavnikom

MATURSKI I ZAVRŠNI ISPITI


datum

vreme

Predmet/obraz.profil

napomena

22.08.

7,30

Kuvar 3.10

 

23.08.

7,30

Kuvar 3.9

 

23.08.

8,00

trgovac

 

23.08.

10,00

Konobar 3.10

 

22.08.

8,00

Srpski/Mađarski jezik

 

Ostali delovi Maturskog/Završnog ispita održaće od 22.-24.08.2013. godine, pošto kandidati polože popravni ispit i dogovore se sa odeljenjskim starešinom.
Gordana Kovačev, direktor škole

RASPORED KONSULTACIJA

12.08.2013.

наставник: Мркшић Александар

 

за поправни испит

ПРАКТИЧНА НАСТАВА II                16.08. (петак)     10.00-11.00 h
ТРГОВИНСКО ПОСЛОВАЊЕ II        16.08. (петак)     10.00-11.00 h

 

за разредни испит

ТРГОВИНСКО ПОСЛОВАЊЕ I        16.08. (петак)     11.00-12.00 h
ТРГОВИНСКО ПОСЛОВАЊЕ II        16.08. (петак)     11.00-12.00 h

OBAVEŠTENJE

04.08.2013.

Obaveštavamo učenike da će se konsultacije pre održavanja popravnih i maturskih ispita u avgustovskom ispitnom roku, održati u periodu od 12-16. avgusta 2013. u prepodnevnim časovima.

Prijava popravnih i maturskih ispita je 16.avgusta.

Popravni ispiti će se održati od 19-21.avgusta.

Maturski ispiti će se održati od 22-24. avgusta.

Raspored ispita biće objavljen do 16.avgusta.

OBAVEŠTENJE

20.07.2013.
Obaveštavaju se učenice i učenici naše škole da će se u periodu od 24.07. do 23.08.2013. godine realizovati projekat “Optimizacija raspusta – aktivno bečejsko leto”. Projekat se realizuje uz pomoć Pokrajinskog sekretarijata za sport i omladinu. Projekat će se realizovati u okviru otvorenog bazena OSC “Mladost” u Bečeju svakog ponedeljka, srede i petka od 09.30 do 13.00 sati. Projekat će sprovoditi profesori fizičkog vaspitanja. Učenici koji žele da učestvuju treba da se prijave svom profesoru fizičkog vaspitanja, jer je broj mesta ograničen. U okviru projekta će se realizovati sportski sadržaji iz plivanja i bič voleja. Za sve učesnike predviđene su poklon majice.